Formacja

Nasze zbiórki są w naturalny sposób przeniknięte modlitwą. Nie ma to być obowiązek, ale rozmowa z kochającym Ojcem, w której uczestniczymy z zaangażowaniem. Staramy się rozwijać ducha służby wobec Kościoła współpracując z parafią i odpowiadając na jej potrzeby. Poprzez Apele Ewangeliczne poznajemy Słowo Boże i świętych patronów. Krucjata Eucharystyczna pomaga budować pobożne nawyki. Udział we Mszy św. ma pomóc w rozniecaniu miłości do liturgii Kościoła.

Na zbiórkach poznajemy Bohaterów, którzy są związani z historią Polski. Urządzamy gry oparte o scenariusze chwalebnych zdarzeń z naszej narodowej przeszłości. Uczestniczymy w bieżących wydarzeniach związanych z upamiętnianiem oporu przeciwko najeźdźcom hitlerowskim i komunistycznym, wspomagamy Polaków żyjących na Kresach.